Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Kombinovaná technika na papíře, 128 x 162 mm, rámováno v paspartě pod sklem, datováno 1902, signováno vlevo nahoře J.Obrovský.Autor viz T 2/219, V 3/503, TB 25/553, B 7/776, NEČVU 2/582."